EN SK
Návrat späť

Podujatia - kalendár, zoznam

Pravdivé Príbehy o Umelej Inteligencii, alebo Umelá Inteligencia v Službách Moderného Človeka

Dátum začiatku: 3.6.2024 13:30
Dátum ukončenia: 3.6.2024 18:00
Miesto konania: Fakulta managementu UK Bratislava, Odbojárov 10 Bratislava, miestnosť č 14, 4.té poschodie.
Registrácia: Termín registrácie ukončený

Popis:

Vážení priatelia, kolegovia, sympatizanti
 
BPUGTM SLOVENSKO v spolupráci s Fakultou managementu Univerzity Komenského v Bratislave, usporiada pracovné stretnutie pod názvom:
 
Pravdivé Príbehy o Umelej Inteligencii, alebo

Umelá Inteligencia v Službách Moderného Človeka 

 
Podujatie sa uskutoční dňa 3.6.2024 od 13:30 v priestoroch Fakulty managementu UK v Bratislave, Odbojárov 10 Bratislava, miestnosť č 14, 4.té poschodie.
 
Slovo ChatGPT v roku 2023 ovládlo slovník aj slovenského  občana.  Pojem umelá inteligencia sa stal fenoménom, ktorý je dennodenne skloňovaný a komunikovaný a mnohí z nás vkladajú do tejto technológie svoju budúcnosť, úspech. Prirodzene existujú skupiny, jednotlivci, ktorí vyjadrujú obavy o budúcnosť spoločnosti a vidia v technológiách umelej inteligencie vážne hrozby. Riešenia založené na technológii umelej inteligencie nie sú nové. Prakticky sa s nimi už denne aj stretávame formou produktov alebo služieb, ktoré využívame. Informačný tlak, nevedomosť, nepochopenie súvislosti vedie k neistote, strachu a teda nástroj pomoci sa stáva naším nepriateľom. Odborníci si uvedomujú, význam umelej inteligencie pre modernú spoločnosť, za jej využívaním vidia zdravšiu spoločnosť, kvalitnejšie produkty, vyššiu produktivitu práce, ale aj zbraň v rukách fanatikov. Je umelá inteligencia naozaj umelou inteligenciu, akú úlohu bude hrať v budúcnosti. Ak máte záujem aktívne zúčastniť sa na tomto podujatí, vykonajte registráciu prostredníctvom  priloženej linky: 

Registrácia na podujatie: BPUG.sk | Podujatia - kalendár, zoznam

Program podujatia: Program_podujatia---Pravdive_Pribehy_o_Umelej_Inteligencii.pdf (bpug.sk)

Účastníci podujatia súhlasia s fotografovaním, zverejnením fotografii a video záznamov na WEB stránkach Fakulta managementu UK (uniba.sk), BPUG.sk | BPUG™ Slovensko v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. Zákon o ochrane osobných údajov.

Autori nebudú honorovaní  a súhlasia  so zverejnením prezentácie na WEB stránkach Fakulta managementu UK (uniba.sk), BPUG.sk | BPUG™ Slovensko a spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.
 
Alžbeta Balcová
balcova9@uniba.sk
Projektový manažér podujatia
Juraj Varga
varga228@uniba.sk
Programový manažér podujatia


Súbory:

Tlačiť
BPUG SLOVENSKO, o.z.
Družstevná 24 
900 21, Svätý Jur
IČO: 42180856

Partnerské BPUG:

BPUG

Odborný partner:

Univerzita Komenského v Bratislave

Právny garant

BCH
 

Mediálni partneri: