EN SK
Návrat späť

Podujatia - kalendár, zoznam

Ako zvládať stres pred obhajobami diplomových prác ?

Dátum začiatku: 13.4.2022 15:00
Dátum ukončenia: 11.5.2022 17:00
Miesto konania: Fakulta managementu UK BA, Obdojarov 10
Registrácia: Termín registrácie ukončený
Poplatky/Vstupné: Študenti:30€

Popis:

Vážení študenti,

potrebujete  vedieť ako zvládať stres pred obhajobou diplomových prác? Neváhajte a prihláste sa na pracovné stretnutie, ktorè Vám pomôže zvládnuť túto dôležitú udalosť vo Vašom živote. Pracovného stretnutia, bude viesť absolventka Fakulty managementu Univerzity Komenského v Bratislave,  Program líderka spoločnosti  LeadIN s.r.o.  Miriam Filipová.

Tešíme sa na Vás! 1. Čo Vám program môže priniesť?

Cieľom programu je oboznámiť účastníkov s fyziológiou stresu, naučiť sa vnímať signály svojho tela, ktoré indikujú, že sme v strese, spoznať svoje tendencie reakcií na stresové situácie a naučiť sa vedome s nimi pracovať. Naučia sa aj rôzne techniky na lepšie vysporiadanie sa so stresom.

2. Pre koho je program určený?

Program je určený pre študentov 2. ročníka Mgr. štúdia na Fakulte managementu UK, ktorí majú záujem dozvedieť sa o tom, čo je stres, v čom nám pomáha a v čom zas nie a ako ho zvládať nielen pri písaní a následnej obhajobe diplomovej práce ale aj v bežnom živote.

3Čo budete potrebovať?

V prípade osobných stretnutí pero a papier, v prípade online stretnutí notebook, počítač alebo telefón s pripojením na internet, kamerou a mikrofónom. V oboch prípadoch aj otvorenú myseľ a chuť učiť sa nové veci. 

Rozsah interakcií:

6 x 2-hodinový
workshop (webinár v prípade reštrikcií) vrátane prestávky - 1x týždenne

Začiatok programu: 13.4.2022  15:00 - 17:00


Upozornenie: Účastníci podujatia súhlasia so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. Zákon o ochrane osobných údajov, pričom tieto budú použité výlučne v súvislosti s organizovaním tohoto podujatia. 
 

Tlačiť
BPUG SLOVENSKO, o.z.
Družstevná 24 
900 21, Svätý Jur
IČO: 42180856

Partnerské BPUG:

BPUG

Odborný partner:

Univerzita Komenského v Bratislave

Právny garant

BCH
 

Mediálni partneri: